Şefaflık Raporu

2016 ŞEFAFLIK  RAPORU BEYANI   

                    Bağımsız denetim yönetmeliğinin 36 maddesi kapsamında 2016 yılında KAYİK Dahil Bağımsız denetim sözleşmesi yapılmadığından ilgili yıla ait KAYİK Dahil bir denetim hizmetini şirket olarak vermediğimizi beyan ederiz.

                    SGD

BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ AŞ

 

2017 ŞEFAFLIK RAPORU BEYANI

Bağımsız denetim yönetmeliğinin 36 maddesi kapsamında 2017 yılında KAYİK Dahil Bağımsız denetim sözleşmesi yapılmadığından ilgili yıla ait KAYİK Dahil bir denetim hizmetini şirket olarak vermediğimizi beyan ederiz.

SGD

BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ AŞ

 

                 

2018 ŞEFAFLIK RAPORU BEYANI Bağımsız denetim yönetmeliğinin 36 maddesi kapsamında 2018 yılında KAYİK Dahil Bağımsız denetim sözleşmesi yapılmadığından ilgili yıla ait KAYİK Dahil bir denetim hizmetini şirket olarak vermediğimizi beyan ederiz.

2019 ŞEFAFLIK RAPORU BEYANI Bağımsız denetim yönetmeliğinin 36 maddesi kapsamında 2019 yılında KAYİK Dahil Bağımsız denetim sözleşmesi yapılmadığından ilgili yıla ait KAYİK Dahil bir denetim hizmetini şirket olarak vermediğimizi beyan ederiz.

SGD BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ AŞ

2020 ŞEFAFLIK  RAPORU BEYANI  

            
2020 ŞEFAFLIK RAPORU BEYANI Bağımsız denetim yönetmeliğinin 36 maddesi kapsamında 2020 yılında KAYİK Dahil Bağımsız denetim sözleşmesi yapılmadığından ilgili yıla ait KAYİK Dahil bir denetim hizmetini şirket olarak vermediğimizi beyan ederiz.     

SGD BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ AŞ